Cašníčka s pozitívnym prístupom k životu a ľuďom s úsmevom na tvári

Marianna Svrčeková

  • Miesto práce: Penzion Bansky Dom, Hodruša - Hámre-Banská Hodruša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5,- EUR/hodina v čistom + tipy,
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov podľa gastronomických pravidiel, pozitívny prístup k hosťom s heslom "Náš zákazník, náš pán", podáva kvalifikované
informácie o ponúkanom sortimente a službách hotela, zabezpečuje správne účtovanie
cien podľa platných cenníkov hotela cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
kontroluje stav zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár,
inventarizácia tovaru a materiálu atď.

tipy, v prípade potreby ubytovanie pre zamestnancov GRATIS, 1x jedlo a káva zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

stačí chuť pracovať, zmysel pre poriadok a čistotu, ochota a úsmev

Náš penzión sa nachádza v malebnom prostredí Štiavnických vrchov, kde Vás očarí príroda, kľudné prostredie a kolektív pozitívnych ľudí.