Pridať inzerát

Automechanik alebo autoelektrikár nákladných vozidiel

Marián Matúšek AUTODOPRAVA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlievarenská, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda od 1300€ V čistom plus bonusy v závislosti od druhu vykonávanej práce a šikovnosti uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme automechanika alebo autoelektrikára do vlastného servisu. Jedná sa o servis vlastných firemných nákladných a dodávkových vozidiel. Servis plne vybavený, priamo v Trnave. Pracovná doba od 8:00 do 16:30 prípadne podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní

viac informácií na 0902897995 alebo na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

AUTOMECHANIK

Vodičský preukaz

B, C

vodičský sk.C výhodou, zodpovednosť, samostatnosť, zručnosť.

Rodinná firma, ktorá sa špecializuje na distribúciu potravín v rámci SR už viac ako 22 rokov.
www.admatusek.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov