Pridať inzerát

Pracovník obchodného oddelenia (Bratislava)

MAREMI Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova 23, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacMimoriadné finančné odmeny sú u nás samozrejmosťou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický, elektronický a osobný kontakt zákazníka za účelom aktívacie služieb spoločnosti
- práca v kancelárii a v teréne (realizácia stretnutí + d2d zabezpečenie plošnej reklamy)
- práca s tabletom a internými aplikáciami

- ponúkame stabilnú a zaujímavú prácu pre najväčšieho nezávislého dodávateľa energií na Slovensku
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- kariéra
- firemný tablet
- firemné auto (možnosť aj na súkromné účely)
- všetky potrebné školenia zabezpečíme prostredníctvom certifikovaných školiteľov a samozrejme na náklady spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- komunikačné zručnosti
- chuť učiť sa novým veciam
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v teame
- príjemné vystupovanie
- zakladná znalosť obsluhy PC/tablet

Sme spoločnosť zabezpečujúca prozákaznícke a personálne služby pre spol. Slovakia Energy s.r.o. (najväčší nezávislý dodávateľ energií na Slovensku)

Adresa spoločnosti

Kadnárova 4
831 52 Bratislava - mestská časť Rača