Pridať inzerát

Strategic Purchaser

Marel Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony 7, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacNegotiable
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za

  • Získavanie externých informácií (navštevovať potencionálnych dodávateľov, veľtrhy, technologické centrá, internet, vzťahy atď.)
  • Z každého interného alebo externého stretnutia vytvára zápis vo forme MoM (minutes of meeting) podľa štandardov spol. Marel, kde sú jasne definované: ciele, obsah, výstupy, zodpovedné osoby a akčný plán
  • Úzko spolupracuje s internými zainteresovanými osobami, kvôli pochopeniu ich potrieb obstarávania (definuje "správnu špecifikáciu zdroja")
  • Predstavuje podporu pre interných zákazníkov v počiatočných fázach procesu obstarávania, pomáha interným zákazníkom evidovať ich (funkčné) požiadavky na zdroj
  • Výsledky svojej práce reportuje na mesačnej báze vo forme ppt. prezentácií vo vizuálnej aj písomnej forme svojmu nadriadenému
  • Prispieva k dobrým vzťahom v rámci svojho oddelenia, ako aj v rámci širšej organizácie, svojim vystupovaním neustále prispieva k zlepšovaniu pracovného prostredia a kultúry spol. a je v tomto príkladom pre svojich kolegov na pracovisku.
  • Je proaktívny, samostatný a neustále hľadá riešenia pre zlepšovanie problematických oblastí či už v obstarávacom procese alebo v internej komunikácii v rámci oddelenia alebo s inými oddeleniami.

Zručnosti a kompetencie

  • Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti, cieľavedomosť, asertivita, profesionálne vystupovanie.
  • Má znalosti v oblasti Supplier Relationship Management procesov (rozumie zainteresovaným osobám a ich požiadavkám, definuje stratégiu a manažment vzťahov
  • Sprostredkuje komunikáciu (interne / externe)
  • Iniciatívny, pro-aktívny, motivovaný hľadať zlepšenia medzi pobočkou v Nitre a procurement tímom
  • Technické vzdelanie, minimálne titul Bc. resp. Mgr.
  • Buduje interné resp. externé vzťahy
  • Schopný pracovať v prostredí viacerých odborov/na viacerých pobočkách
  • Hovorí plynulou angličtinou (slovom aj písmom)
  • Služobné cesty: 10-15% pracovného času, hlavne Európa

Benefity

Finančné benefity:

  • 13. plat
  • Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
  • Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - 250 eur mesačne počas dvoch rokov
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Iné benefity:
* Flexibilná pracovná doba
* Vlastná kuchyňa a jedáleň
* Bohatý sociálny program a firemné aktivity
* Teambuildingy
* Home Office

#LI-VS1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov