Pridať inzerát

Zámočník - Montér

Marel Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony 7, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 188 EUR/mesiacNegotiable
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

- montáž a demontáž strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie
- vykonávanie jednoduchých zámočníckych prác (vŕtanie, rezanie závitov, zahlbovanie)

Kvalifikačné a osobnostné požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- znalosť čítania technických výkresov
- prax na podobnej pozícii výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci

Nástupný plat od 1188 EUR mesačne brutto (základná mzda je 990 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 198 EUR) + príplatok na dochádzanie + 13. plat.

Ak Vás daná ponuka zaujala, kliknite na ´apply´ a pripojte Váš životopis.

Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov