Pridať inzerát

Účtovník/-čka

Marel Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 365 EUR/mesiacNástupný plat 1260 Eur mesačne brutto (základná mzda minimálne 1050 EUR + 20% variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze) + príplatok na dochádzanie +13. plat.
  • Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Registruje došlé faktúry, kontroluje daňové a účtovné náležitosti na faktúrach v zmysle legislatívy
• Kontroluje formálnu aj faktickú správnosť došlých faktúr
• V zmysle interných pravidiel spoločnosti zabezpečuje interné schválenie registrovaných faktúr
• Účtuje zaregistrované došlé faktúry
• Spracováva pravidelné prehľady na základe požiadavky nadriadeného
• Spolupracuje na mesačných a ročných závierkových prácach a konsolidácii výsledkov

Ponúkame zaujímavé benefity ako:
• 13. plat
• Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)
• Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- do 250 eur mesačne počas dvoch rokov
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Flexibilná pracovná doba (aktuálne home office)
• Kurzy anglického jazyka zdarma
• Vlastná kuchyňa a jedáleň

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Zašlite nám svoj životopis a v prípade, že budete spĺňať dané podmienky, budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Nájdete nás aj na Facebooku.
Pre aktuálne informácie si nás lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

• Minimálne ročná prax na ekonomickom oddelení výrobnej spoločnosti
• Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy SR
• Excel- pokročilý
• Anglický jazyk - mierne pokročilý
• Znalosť programu Axapta resp. SAP výhodou
• Zodpovedný prístup k práci s dôrazom na presnosť
• Tímový hráč
• Samostatnosť

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Hony 7
949 01 Nitra