Pridať inzerát

Inžinier kvality pre dodávateľov

Marel Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacNástupný plat od 1800 EUR mesačne brutto (základná mzda 1500 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 300 EUR) + príplatok na dochádzanie + 13. plat.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
- pripravovať reklamačné protokoly a zdieľať ich s dodávateľom (použitím metodiky 8D)
- podporovať interné oddelenia z cieľom zabezpečiť okamžité riešenie, v prípade dodania nevyhovujúceho výrobku
- zhodnotiť reklamačnú správu/protokol prijatú od dodávateľa, analýza príčin a nápravných opatrení
- sledovať kvalitatívnu výkonnosť dodávateľa na týždennej/mesačnej báze
- vykonávať overovacie audity u dodávateľov
- zabezpečiť proces schvaľovania vyrábaných dielov a jednotlivých procesov u dodávateľa
- ohliadať na spúšťanie nových produktov u dodávateľa, aby sa zabezpečila požadovaná kvalita a štandardy

FINANČNÉ:
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Po kliknutí na ´Poslať spoločnosti životopis´ budete presmerovaný na stránku spoločnosti Marel, kde si v pravom hornom rohu viete vybrať Slovenský jazyk a následne priložiť Váš životopis.

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

NÁJDETE NÁS AJ NA FACEBOOKU.
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie, technický smer
- minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
- angličtina na komunikatívnej úrovni

Osobnostné požiadavky: detailnosť a presnosť, tímový hráč, komunikatívny, odolný voči stresu

Počítačové zručnosti: Word, Excel, ERP

Ďalšie znalosti: znalosť procesných máp, kontrolných plánov, znalosť základných nástrojov kvality - metodika 8D, 5 krát PREČO, Ishikawa

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Hony 7
949 01 Nitra