Pridať inzerát

Manažér/-ka pre komunikáciu a fundraising

Mareena

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 450 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od kompetencií a skúseností uchádzača/-ky
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho dynamického a priateľského tímu. Rozvíjaj sa spolu s Mareenou a uplatni svoj talent a skúsenosti v oblasti komunikácie a fundraisingu. V Mareene budeš zodpovedný/-á za:

• príprava komunikačnej a fundraisingovej stratégie organizácie,
• manažment komunikačného a fundraisingového tímu (aktuálne 2 ďalšie osoby s možnosťou rozšírenia tímu)
• tvorba, realizácia a vyhodnotenie komunikačných a fundraisingových kampaní (potenciálne v spolupráci s externými odborníkmi),
• spoluvytváranie komunikačných plánov a výstupov pre sociálne siete, newslettre, webovú stránku a offline promo materiály,
• zastrešenie implementácie CRM databázy,
• budovanie a udržiavanie vzťahov s influencermi, médiami a ostatnými stakeholdermi
• projektová administratíva.

Práca u nás má viacero výhod, všetky by sa nevošli, preto sme vybrali tie najlepšie, o ostatných ti povieme na pohovore:

• spoluvytváranie agendy a formovanie rozvoja celej organizácie,
• možnosť rozvíjať sa v tom, čo ťa profesionálne zaujíma,
• účasť na školeniach a podujatiach na národnej a medzinárodnej úrovni,
• flexibilné pracovné podmienky / práca z domu,
• možnosť rastu,
• možnosť práce na živnosť.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list do 1.9.2022. Len kompletné žiadosti budú hodnotené.

Uchádzačom a uchádzačkám, ktorí spĺňajú všetky predpoklady, bude poslaná pracovná úloha. Úspešní riešitelia a riešiteľky budú pozvaní na osobný pohovor v prvej polovici septembra.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Mailchimp - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

komunikácia, fundraising, marketing

Počet rokov praxe

3

Čo od teba očakávame:

• skúsenosť v oblasti komunikácie, marketingu a/alebo fundraisingu,
• schopnosť pracovať v tíme a viesť tím,
• samostatnosť,
• kreativita,
• zodpovednosť,
• time manažment na vysokej úrovni,
• záujem o témy migrácie a integrácie.

Mareena je občianske združenie, ktorého víziou je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre ľudí bez ohľadu na ich krajinu pôvodu, etnickú a náboženskú príslušnosť. Prostredníctvom dobrovoľníckeho programu a vzdelávacích aktivít Mareena asistuje cudzincom pri integračnom procese, prostredníctvom komunitných aktivít vytvára priateľské prostredie, ktoré spája Slovákov s cudzincami, a rozvíja otvorenú celospoločenskú diskusiu o témach migrácie, integrácie a ich výzvach.

Chceš nás spoznať lepšie? Obzri si nás na Facebooku a Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov