Pridať inzerát

Nákupca - výrobná spoločnosť

Maplan s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať nákupné činnosti s cieľom zabezpečiť nové diely v požadovanej cene, kvalite, termíne a množstve
- Vyhľadávanie vhodných dodávateľov pre zaslanie dopytov, pri zohľadnení
požiadaviek zákazníka a konštrukcie dielu
- Príprava a zasielanie dopytov
- Obchodná a technická validácia ponuky
- Vyjednávanie cien, obchodných podmienok a termínov dodania
- Zakladanie objednávok a rámcových zmlúv vrátene ich potvrdenia
- Identifikácia úspor a rizík
- Vyhľadávanie nových potencionálnych dodávateľov
- Urgovanie dodávateľov v prípade oneskorených dodávok
- Spracovanie dát v databázach dodávateľov, cien, dopytov, ponúk

- stravovanie na pracovisku, plne hradené
- výkonnostné prémie
- príjemná pracovná atmosféra
- 13. plat
- firemné benefity

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov posielajte na mail: praca@maplan.at

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- SŠ/VŠ technického alebo ekonomického zamerania
- prax v oblasti nákupu min. 2 roky
- vyjednávacie zručnosti aj v cudzom jazyku, čítanie technickej dokumentácie, znalosť výrobných technológií
- prax vo výrobnom závode – výhodou
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk - min. úroveň B2
- znalosti MS Office – podmienkou
- skúsenosti s ERP – výhodou
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť rodinného typu so sídlom v Rakúsku (20km od Viedne) a na Slovensku (Malacky) zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov. Celosvetový líder v technológiách spracovania elastomérov s 230 zamestnancami po celom svete (AT, SK, DE, FR, USA, RU, RO, CN). Na Slovensku (Malacky) od roku 2015, momentálne s 28 zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom. Investícia do novej výrobnej haly v roku 2017 v Malackách cca 4mil €.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Maplan s.r.o.
Priemyselná 6023
901 01 Malacky