Pridať inzerát

Supply Chain Manager

Maplan s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maplan s.r.o, Priemyselná 6023, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacv súvislosti od seniority a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 01.03.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov aktuálne obsadzujeme pozíciu:
Supply Chain Manager, ktorý bude zodpovedný za všetky aspekty plánovania a výkonu (plánovanie dopytu, plánovanie dodávok a riadenia zásob). Jeho úlohou je neustále zvyšovanie výkonnosti dodávateľského reťazca a tým aj zabezpečenie schopnosti uspokojovať dopyt zákazníkov a vytvárať efektívny a účinný dodávateľský reťazec od začiatku po koniec.
- Supply Chain Manager je zodpovedný za vnútorný a vonkajší dodávateľský reťazec kovových a elektro komponentov
- Dohliada na spĺňanie plánovaných cieľov KPI
- Identifikuje a rieši problémy ovplyvňujúce dodávateľský reťazec s cieľom optimalizovať náklady a znížiť prevádzkový kapitál, najmä rešpektujúc rozpočty skladov a zásob
- Posilňuje trvalé zlepšovanie prostredníctvom implementácie princípov LEAN a osvedčených postupov
- Zabezpečuje, aby nákupné a logistické procesy boli vykonávané čo najlepšie – interné, ako aj externé a vykonávané dodávateľmi
- Pripravuje a udržiava správy o dodávateľskom reťazci a záznamy o výcviku a výkonnosti personálu
- Vedie a reportuje mesačnú a ročnú inventúru
- Priebeh objednávky v ERP systéme, ako aj dohliadanie na splnenie dodacích termínov.
- Úzka spolupráca s oddelením centrálneho nákupu v Rakúsku.
- Vyhľadávanie vhodných dodávateľov v oblasti spracovania kovov.
- Spolupráca s logistickým oddelením v materskej spoločnosti v Rakúsku

-stravovanie na pracovisku, plne hradené
-výkonnostné prémie
-príjemná pracovná atmosféra
-13. plat
- firemné benefity
- možnosť karierneho rastu

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.Životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov posielajte na mail: praca@maplan.at

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- 3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- Rozsiahle vedomosti v oblasti nákupu a logistiky
- Metodický prístup k riešeniu problémov
- Pozitívne a silné vodcovské schopnosti a prax
- Schopnosť pracovať samostatne bez dôkladného dohľadu.
- Dobré komunikačné schopnosti ako písomné, tak ústne
- Spoľahlivosť,

Spoločnosť rodinného typu so sídlom v Rakúsku (20km od Viedne) a na Slovensku (Malacky) zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov. Celosvetový líder v technológiách spracovania elastomérov s 230 zamestnancami po celom svete (AT, SK, DE, FR, USA, RU, RO, CN). Na Slovensku (Malacky) od roku 2015, momentálne s 28 zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom. Investícia do novej výrobnej haly v roku 2017 v Malackách cca 4mil €.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Maplan s.r.o.
Priemyselná 6023
901 01 Malacky