Pridať inzerát

Global Mechanical Manager

Manz Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 200 EUR/mesiacod 3200€ -konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia a vedenie tímov mechanickej konštrukcie na Slovensku a v ostatných európskych závodoch skupiny Manz
• Definícia stratégie v oblasti mechanickej a strojovej konštrukcie
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a skupiny
• Definícia pracovných postupov a procesov v oblasti mechanickej konštrukcie
• Účasť na úvodných stretnutiach (Kick-Off Meetings)
• Plánovanie kapacít mechanickej konštrukcie a kalkulácia hodín pri zákazníckych projektoch

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• valorizačný príplatok 80 € mesačne
• 13-ty plat
• jazykové a iné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika alebo automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
ERP systémy (SAP-výhodou) - Pokročilý
CAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• všeobecné znalosti strojného inžinierstva
• 5 ročná prax na pozícii
• znalosti a skúsenosti v mechanickom (strojnom) manažmente
• interkultúrne a komunikačné schopnosti s predchádzajúcimi skúsenosťami v nadnárodných spoločnostiach
• všeobecné znalosti konštrukčných štandardov a automatizácie
• organizačné a plánovacie schopnosti
• ochota cestovať do zahraničia

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov