Pridať inzerát

Consultant Corporate FINANCE

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 300 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monitorovať a riadiť aktivity fondov
• Vytvárať správy o validácii poplatkov pre manažment a klientov
• Spolupracovať s internými/externými tímami pri vykonávaní analýzy nedostatkov
• Príprava a riešenie ad - hoc situácií pre riaditeľov
• Vypočítavať finančné ukazovatele na potvrdenie analýz
• Zosúlaďovať peňažné toky medzi klientom a správcom
• Vhodne analyzovať požiadavky na finančné prostriedky
• Viesť presné záznamy o všetkých transakciách fondu
• Včas reagovať na otázky klientov
• Analyzovať problémy s financovaním a navrhovať nápravné riešenia
• Preskúmavať dokumenty LPA a finančné výkazy, kvôli nezrovnalostiam
• Pomáhať pri činnostiach spojených so zakladaním nových fondov a kontrolovať rozpočet výdavkov nových fondov

• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• flexibilná pracovná doba s možnosťou HO
• 100% náhrada nemocenskej od 1. dňa PN
• Atraktívny výkonnostný bonus na základe výsledkov projektu až do výšky 10 %
• balík súkromnej zdravotnej starostlivosti
• príspevok do 3 piliera
• multisport kartu
• nadčasy plne hradené alebo kompenzované podľa preferencií
• školenia a jazykové kurzy
• pravidelné teambuildingy, raz týždenne tímové raňajky
• poukážky - 100 € na služby a 100 € na darčeky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre významnú medzinárodnú poradenskú spoločnosť v oblasti poisťovníctva a finančných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Bakalársky titul v oblasti účtovníctva, ekonomiky alebo financií
• 2 roky praxe na oddelení podnikových financií alebo v príbuznej funkcií
• Dochvíľnosť, spoľahlivosť a dobré komunikačné schopnosti.
• Samostatnosť a silné analytické schopnosti
• Pozornosť k detailom, schopnosť určovať priority a riadiť svoj čas
• Pokročilé zručnosti v programe MS Excel a skúsenosti s platformou pre investičné účtovníctvo
• Špecifické skúsenosti v odvetví súkromného kapitálu sú výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov