Pridať inzerát

Procesný inžinier

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 € (závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Testovanie a analýza výkonu strojov
• Analýza a optimalizácia výrobných procesov
• Analýza, aktualizácia a archivácia údajov z integrovaných výrobných systémov (CIM)
• Podpora vo fázach nábehu a výbehu, ako aj pri relokácií projektov
• Spolupráca s dodávateľmi a nákupným oddelením,
• Podpora ostatných závodov v rámci spoločnosti
• Možnosť pracovať ako lokálny procesný inžinier ( zahraničné cesty 30%) alebo centrálny procesný inižnier ( zahraničné cesty 50% )
• Flexibilná pracovná doba : PO-PIA / medzi 7:00 - 19:00 (8 hod)

Poprosíme Vás o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

• Polročné prémie
• Flexibilný pracovný čas
• Dochádzkový príspevok
• Príspevok na stravovanie
• Jazykové kurzy v rámci pracovného času, 100% hradené zamestnávateľom
• Možnosť odborného rastu
• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou káblových zväzkov a dodávaním súčiastok najväčším európskym automobilovým výrobcom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax na obdobnej pozícií 3 roky (podmienka)
• Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
• Skúsenosti z výrobnej spoločnosti (automotive)
• Znalosť Excelu
• Skúsenosti so systémami integrovanej výroby a riadenia výroby sú výhodou
• Tímová práca
• Ochota cestovať do zahraničia

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov