Application Engineer (parametrizácia)- automotive (junior, senior)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka, príplatky a letný a zimný bonus. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pochopenie a testovanie technických požiadaviek systému vozidla
• prezentácia návrhov riešení na implementáciu
• prispôsobenie funkčnosti produktu podľa požiadaviek zákazníka prostredníctvom parametrov výrobku
• nastavenie parametrov, testovanie a meranie funkčnosti v rámci daného projektu
• definovanie technických požiadaviek a parametrov na senzory, testovanie funkčnosti a tvorba dokumentácie
• realizácia a dokumentácia softvérových systémových testov
• analýza porúch a sťažností interne v závode alebo u zákazníka (cestovanie hlavne v rámci Európy)
• príprava a implementácia prehľadov parametrov pre rôzne projekty

• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do zahraničia na služobné cesty
• možnosť pracovať z domu (HO - 100 dní do roka)
• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• odborné školenia
• letný a zimný bonus
• ročné odmeny za splnenie cieľov
• bonus pri pracovnom výročí
• sociálny program
• moderné pracovné prostredie
• príspevok na relokáciu a mnoho ďalšieho

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Hľadáme človeka, ktorý je ochotný CESTOVAŤ na služobné cesty do zahraničia. (hlavne Európa)

Firma ponúka RELOKAČNÝ PRÍSPEVOK pri záujme kandidáta o danú pozíciu a stabilný automotive závod - je možnosť sa presťahovať do daného regiónu kvôli práci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechnika alebo mechatronika
• technický backround
• aktívna znalosť anglického jazyka (B2/C1) - PODMIENKA
• znalosti v oblasti senzoriky a automobilovej elektrotechniky - výhodou
• samostatnosť, zodpovednosť a ochota cestovať
• vodičský preukaz sk. B

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov