Voňavá práca v Kostolných Kračnoch aj pre absolventov za 1150€ . Potravinársky priemysel.

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gabčíkovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 912 EUR/mesiacMožnosť zarábať 1150€ mesačne. Základná mzda 912 € + bonusy a príplatky podľa zákonníka práce +150 € dochádzkový bonus +150 € pozičný bonus
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v potravinárskej výrobe
• obsluha potravinárskych strojov a zariadení
• trojzmenný pracovný čas (víkendy voľné)

- mzda 1150€
Základná mzda 912 €
+ bonusy a príplatky podľa ZP
+ 150 € dochádzkový bonus
+ 150 € pozičný bonus
+ všetky príplatky podľa zákonníka práce.
- zvozy zabezpečené ZDARMA zo smerov - Šamorín, Galanta, Komárno,
Kolárovo, Dunajská Lužná, Gabčíkovo, Veľký Meder a okolie.
- stravovanie zabezpečené ZDARMA
- pravidelný prídel produktov
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
- veľkonočný a vianočný benefit
- práca priamo do kmeňa

Informácie o výberovom konaní

VOLAJ !!! +421910763405

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť z dlhodobou históriou zaoberajúca sa potravinárskym priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať
bezúhonnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov