Hľadáme šikovného junior koordinátora/ku do Nemecka - potrebný jedine nemecký jazyk! Ubytovanie zdarma mzda až 2700 €. Ak vieš nemecky poď do toho!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,5 EUR/hod.12,50 €/hod + bonusy a príplatky, mzda btt až 2700 €/mes.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť v Nemecku hľadáme prekladateľa/ junior koordinátora.
- práca zahŕňa preklad inštrukcií v vo výrobe na nočných a denných zmenách
- pomoc výrobným pracovníkom s pochopením zadanej úlohy (preklad)
- komunikácia s majstrom/leadrom výroby v nemeckom jazyku
- výrobné zručnosti nie sú potrebné

- ubytovanie zdarma
- fyzicky nenáročná práca
- preplatenie nákladov na dopravu do Nemecka
- starostlivosť seniorného koordinátora
- dochádzkový bonus
- príplatky
- týždeň denná, týždeň nočná zmena

Pošlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku a budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Dodávateľ pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutnosť znalosti nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2 - komunikácia v nemeckom jazyku je základom pozície.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov