Pridať inzerát

Výrobný pracovník omietkových zmesí

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 030 EUR/mesiac+ 10% mesačný bonus, 13.plat
  • Termín nástupu: (''ihneď,)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobnej linky na výrobu omietkových zmesí,
- zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku,
- priebežná kontrola kvality výrobkov,
- označovanie a balenie výrobkov,
- zabezpečenie čistoty strojov a zariadení,
- práca na 1 zmenu,
- pracovný pomer do kmeňového stavu na dobu neurčitú

- príjemné pracovné prostredie
- stabilná práca a motivujúce finančné ohodnotenie
- odmena pri životnom, pracovnom jubileu
- príspevok pri svadbe zamestnanca, pri narodení dieťaťa
- stravné lístky v hodnote 4,50€ (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€)
- nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
- odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
- rozvoj a kariérny rast
- podpora mladých talentov
- dni zdravia
- teambuildingové aktivity
- vitamínové balíčky

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky zadefinované naším klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva hľadáme spoľahlivých a stabilných zamestnancov do závodu v Bratislave, ktorých náplňou práce bude:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- min. stredoškolské vzdelanie bez maturity
- skúsenosť s VZV výhodou
- vysoká miera zodpovednosti
- spoľahlivosť a samostatnosť
- hľadáme tímového hráča s aktívnym prístupom k práci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Lorenčíková
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis