Operátor výroby (M/Ž) | ubytování | mzda od 138,30 Kč/hod Hluk

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hluk, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● nejedná se o pásovou výrobu
● obsluha strojů a lisů
● krympování
● společnost se zabývá výrobou klimatizačních dílů a rozvodů pro automobily

Zaměstnanecké výhody, benefity

● mzdové ohodnocení od 138,30 Kč (po 3 měsících při spokojenosti zaměstnavatele možné navýšení!!!)
● příplatky odpolední 700 Kč / týden
● příplatky noční 880 Kč / týden
● víkendy + přesčasy podle ZP
● měsíční prémie až 3000 Kč dle plnění
● měsíční bonus za výkon až 900 Kč
● 20 dní dovolené (po roce +2 dny navíc, po 2 letech +5 dní navíc)
● dotované stravování, platíte pouze 45 % z ceny jídla
● k dispozici jsou jídelní automaty, mikrovlnky a ledničky, pitný režim zabezpečen barely s vodou
● zajištěné ubytování, příspěvek na ubytování za každou odpracovanou hodinu 19 Kč

Informace o náboru

● průběžný nástup po absolvování testu zručnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je předním výrobcem klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl vyšší třídy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

dělník/ce

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● pracovitost

Jsme Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. a společně s našim týmem personálních konzultantů hledáme stabilní kmenové zaměstnance pro naše klienty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců