Pridať inzerát

Inženýr dodavatelské kvality (m/ž)

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

→ Zodpovědnost za kvalitu dodávaných komponentů do výroby
→ Provádění návštěv dodavatelů a jejich audit
→ Řešení reklamací
→Provádění (nápravných) opatření pro zajištění potřebné kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

→ Motivující mzdové ohodnocení dle praxe
→25 dní dovolené
→ Pružná pracovní doba
→ Notebook, telefon
→ Vlastní jídelna, výběr z 5 jídel od 23 Kč/ oběd
→ 13. plat
→ Příjemné pracovní prostředí
→ Multisport karta
→ Propracovaný systém školení a profesního růstu
→ Možnost kariérního růstu
→ Příspěvek na penzijní spoření
→ Dobrá dopravní dostupnost
→ Teambulding a další kulturní a sportovní akce
→ Možnost poznat i zahraniční pobočky zaměstnavatele (Německo, USA, Francie, Japonsko a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro inovativní mezinárodní společnost v oboru automobilového průmyslu, hledáme nové kolegy na pozici inženýra dodavatelské kvality pro pobočku v Liberci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

→ SŠ nebo VŠ technického oboru
→ Domluvíte se dobře anglicky
→ Máte praxi z obdobné pozice (výhodou praxe z automotive společnosti)
→ Jste důsledná osobnost, týmový hráč se schopností dotahovat věci do konce
→ Chuť pracovat, vzdělávat se

Jsme Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. a společně s našim týmem personálních konzultantů hledáme stabilní kmenové zaměstnance pro naše klienty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců