Pridať inzerát

HR Administrator

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia nástupov zamestnancov ku klientom
- Príprava pracovnoprávnej dokumentácie
- Vedenie osobných zložiek zamestnancov
- Zabezpečovanie lekárskych prehliadok zamestnancov
- Príprava podkladov pre mzdy a distribúcia výplatných pások
- Komunikácia so mzdovou a finančnou učtárňou
- Práca v internom systéme spoločnosti
a ďalšia administratíva v rámci pobočky

- Príležitosť rozvíjať svoju kariéru v medzinárodnej skupine Manuvia
- Dlhodobú spoluprácu na HPP
- Vstupné zaškolenie a ďalšia podpora zo strany centrály spoločnosti
- Notebok, telefón
- Sick days
- Možnosť zaobstarať si Multisport kartu
- Miesto výkonu práce: Nitra
- Nástup ihneď/dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Staňte sa súčasťou príbehu jednej z najväčších personálnych agentúr na Slovensku, pripojte sa do nášho realizačného tímu, ktorý sa stará o zamestnancov a klientov v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
- Orientáciu v pracovnom práve SR
- Skúsenosť na administratívnej pozícii alebo pozícii v personalistike teda berieme ako výhodu
- Proklientsky prístup a reprezentatívne vystupovanie
- Samostatnosť a starostlivosť
- Preukázateľná znalosť nástrojov sady MS office, predovšetkým word a excel

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov