Pridať inzerát

Projektový-/á Koordinátor-/ka

Manuvia, a. s.

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1100 eur /brutto, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. PLUS variabilné zložky mzdy
  • Termín nástupu: Asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia s klientom na dennej báze
- Koordinácia projektu a zodpovednosť za výsledky
- Aktívny nábor a výber zamestnancov pre nášho klienta
- Selekcia kandidátov, overovanie ich zručností, vedenie pohovorov s uchádzačmi
- Zadávanie inzercie do pracovných portálov
- Príprava pracovných dokumentov, zmlúv a dodatkov
- Príprava mzdových a fakturačných podkladov
- Práca v interných informačných systémoch (Atep, Softip a i.)

- firemný telefón + notebook
- firemný automobil aj na súkromné účely
- vzdelávanie
- mesačné bonusy pri splnení plánu
- firemné večierky
- práca v mladom dynamickom kolektíve a stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika, riadenie, vedúci pracovník, team leader

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii koordinátora výhodou
- práca s pc ( excell,word, outlook)
- vodičský preukaz skupiny B podmienkou
- komunikatívnosť
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov