Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár v BA - atraktívna mzda/víkendy voľné

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 536 EUR/mesiac- Výška fixnej mzdy je 1280 € + 20% variabilná zložka. Základná mzda je 1536 € brutto + príplatky
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad fungovaním elektrických strojov, prístrojov a zariadení v prevádzke
- zabezpečovanie dennej údržby a opravy elektrických strojov a zariadení
- zabezpečovanie preventívnej údržby
- uvádzanie nových zariadení do prevádzky
- dohľad nad vybavením zariadení príslušnými protokolmi
- dohľad nad čistotou elektrických rozvádzačov
- objednávanie náhradných dielov
- práca v dvojzmennej prevádzke
- aktívna účasť na opravách v čase pravidelnej zimnej údržby

- všetky elektrické zariadenia sú ovládané systémom Simatic S5 a S7

- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- príspevok do III. piliera
- kultúrne a spoločenské aktivity
- dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách
- finančný príspevok pri pracovnom výročí, narodení dieťaťa, svadbe, životnom jubileu..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby stavebných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- min. 3 roky praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti - podmienka
- znalosť Simatic S5 a S7 alebo podobného riadiaceho systému - PODMIENKA
- odborná kvalifikácia na výkon práce §22 do 1000V alebo §23
- ochota v prípade potreby pracovať nadčas, poprípade cez víkend
- manuálna zručnosť, flexibilita
- zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov