Cloud&SQL Operation Specialist(Azure/AWS/PowerShell)-50 % HO a 50 % BA

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + 13 a 14 plat + ročné bonusy a iné zaujímavé benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným účelom tejto úlohy je:
• Zabezpečiť prevádzkovú dokonalosť a dostupnosť služieb cloudovej infraštruktúry
• Podpora 1. a 2. úrovne služieb cloudovej platformy a zosúladenie s podporou dodávateľa
• 1. úroveň podpory pre SQL databázové služby, Windows SQL Servery, cloudové databázové služby a DB ako servisné riešenia
• Automatizácia a organizácia služieb cloudovej infraštruktúry a pracovných zaťažení
• Monitorovanie a správa upozornení na zabezpečenie dostupnosti, DR a bezpečnosti služieb cloudovej infraštruktúry
• Nasadenie a RBAC cloudových úloh a služieb SQL
• Správa incidentov, zmien a problémov pre služby cloudovej infraštruktúry podľa SLA

- atratívne prostredie medzinárodnej dynamickej spoločnosti a práca v mladom kolektíve
- 13 a 14. plat
- ročné bonusy - 15 % z 13. platov
- 3 dni sick day
- práca v kancelárii aj možnosť práce na Homeoffice
- plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
- nefinančný benefit na rôzne voľnočasové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre významnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti IT procesov a služieb.
Nástup kandidáta je možný IHNED a firma sa nachádza v atraktívnej lokalite v centre mesta.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- hlavne prax s MS AZURE a veľkou výhodou skúsenosti s AWS, SQL operácie, Powershell
- anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni
- projektový manažment, dobré prezentačné a komunikačné schopnosti

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov