Pridať inzerát

Špecialista starostlivosti o zákazníkov (50% HO)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ 13 plat a bonusy. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

*vývoj programov v rámci starostlivosti o zákazníkov s podrobným plánovaním procesov a smerníc pre zabezpečenie kvalitného zákazníckeho servisu
*riadenie call centra vrátane prijímaní, školení a rozvoja zamestnancov
*úzka spolupráca s brand a digital tímami pre pochopenie očakávaní spotrebiteľov
*analýza údajov o úrovni spokojnosti spotrebiteľov s cieľom neustále zlepšovať program starostlivosti o spotrebiteľov a skúsenosti spotrebiteľov
*kontrola kvality programu a efektívnosti nákladov pre dosiahnutie návratnosti investícií

*flexibilnú pracovnú dobu
*13. plat
*5 dní dovolenky nad rámec zákona
*10% bonus
*cafeteria budget 1 100 €/rok
*možnosť bezplatného parkovania v garáži
*možnosť pracovať 50% home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom tabakových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*VŠ vzdelanie v oblasti obchodu/marketingu
*3-5 rokov skúseností v marketingu, digitálnom marketingu so zameraním na spotrebiteľské správanie a starostlivosť o zákazníka
*aktívna znalosť anglického jazyka (B2/C1)
*skúsenosti s riadením E-CRM pre online aj offline spotrebiteľov
*skúsenosti so Zendesk a Optimove - výhodou
*silné analytické myslenie, prezentačné schopnosti
*organizačné schopnosti - vedenie viacerých projektov súčasne

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov