Pridať inzerát

Digital Marketing Koordinátor (50% HO)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ 13. plat a bonusy. Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
*zodpovednosť za digitálne marketingové aktivity všetkých značiek
*správa webových stránok, online spotrebiteľských systémov a komunikačných platforiem
*plánovanie, realizácia, budgeting, sledovanie a vyhodnocovanie všetkých digitálnych aktivít na trhu
*spolupráca s brand tímom pri budovaní detailných stratégií za účelom zviditeľnenia značky prostredníctvom marketingových nástrojov
*riadenie a správa vyhradeného rozpočtu a zabezpečenie návratnosti investícií
*monitorovanie vývoja trhu a konkurenčných aktivít

*flexibilnú pracovnú dobu
*13. plat
*5 dní dovolenky nad rámec zákona
*10% bonus
*cafeteria budget 1 100 €/rok
*možnosť bezplatného parkovania v garáži
*možnosť pracovať 50% home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom tabakových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*VŠ titul v ekonomickej oblasti/MBA alebo iný ekvivalent
*skúsenosť s medzinárodnými FMCG spoločnosťami
*plynulá znalosť anglického jazyka
*znalosť marketingovej sféry - skúsenosti so spoluprácou s agentúrami a riadenie influencerov
*min. 2 roky praxe v oblasti marketingu
*veľmi dobré prezentačné, komunikačné a argumentačné schopnosti
*silné analytické myslenie
*organizačné schopnosti, schopnosť riadiť viacero projektov súčasne
*MS Office - pokročilý

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov