Pridať inzerát

Údržbár - na 1 zmenu

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,43 - 7,05 EUR/hod.Priemerný mesačný plat = 1 130 brutto ( Základná zložka mzdy = 5,43 €/hod. + 30 % mesačné prémie = 1,63 €/hod. )
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie elektromechanických porúch na zariadeniach/strojoch
- zabezpečovať údržbu a funkčnosť mechanických strojov na báze vzduchotechniky
- práca na 1 zmenu od 6:00 do 14:00 hod (PO-PIA + Sobota v prípade potreby , Nedeľa - VOĽNO)

Pozícia je obsadzovaná do spoločnosti ktorá pôsobí v potravinárskom priemysle ( mlynárska výroba).Zameriava sa na spracovanie tvrdej pšenice.

- 30% mesačná prémia
- stravné lístky
- príplatky za nadčas, soboty, sviatok
- ročný bonus
- práca do interného stavu spoločnosti
- rekvalifikáčný kurz ( možnosť navýšiť si vyhlášku na §22)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosť so strojmi na báze vzduchotechniky a opravovaním strojov
- vyhláška §21 – elektrotechnik (podmienka)
- vyhláška §22 – samostatný elektrotechnik (výhoda)

Prax na pozícií
elektromechanik/elektrotechnik - (výhodou)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov