Pridať inzerát

Operátor výroby na výrobu led systémov

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR/mesiac- variabilná zložka vo výške 15% (7,5% individuálne ciele + 7,5% skupinové ciele) - po 6 mesiacoch základná mzda 860 Eur + 15% variabilná zložka - príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predvýroba jednotlivých dielov a montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha zariadení na predvýrobe (vstrekolisy, lakovacie linky a pokovovacie zariadenia)
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Výstupná kontrola produktov

- dovolenková a vianočná prémia vo výške 500 Eur
- stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69€
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- zabezpečené ubytovanie_ZDARMA

Informácie o výberovom konaní

- 3 zmenná prevádzka
- 4 zmenná prevádzka ( niektoré časti výroby)
- svetlomety majú hmotnosť cca 5-6 kg
- práca v stoji
- práca vhodná pre ženy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automotive

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- prax vo výrobe

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Drábová
Tel.: +421911828203
E-mail: poslať životopis