Máš skúsenosti s prácou koordinátora skladu? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad-Matejovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac- horná hranica mzdy sa odvíja od predchádzajúcich skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovanie denných a týždenných inventúr,
- riadenie a zaškoľovanie personálu na vstupnej logistike,
- hodnotenie svojich pracovníkov,
- kooperácia pri vytváraní prevádzkového rozpočtu logistiky,
- sledovanie indikátorov logistiky dodávateľov,
- zabezpečovanie zásob materiálu,
-denná komunikácia a spolupráca so všetkými oddeleniami,
- sledovanie vstupnej dokumentácie a ich analýza,
- uplatňovanie noriem BOZP a ŽP.

- kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného,
- ročné odmeny podľa splnenie KPI´s,
- strava hradená zamestnávateľom v plnej výške,
- zľava na firemné výrobky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- dobré organizačné schopnosti,
- vedenie tímu,
- analytické myslenie.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov