Pridať inzerát

Do tímu hľadáme skúseného senior nákupcu

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od skúsenosti uchádzača. Ku mzde prislúchajú aj ročné odmeny na základe plnenie KPI´s.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie a nákup materiálov,
- realizuje pravidelný prieskum trhu,
- podieľanie sa na výbere miestnych dodávateľov,
- buduje a rozvíja vzťahy s dodávateľmi,
- monitoruje a koordinuje dodávané položky medzi dodávateľmi a s cieľom zabezpečiť dodaj tovaru načas,
- výkon pravidelných kontrol platnosti zmlúv a dohodnutých pravidiel,
- posudzovanie cenových ponúk,
- spolupráca s oddeleniami v spoločnosti,
- tvorba reportov a nákupných analýz.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného
cestovného,
- kariérny rast,
- zľava na firemné výrobky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné schopnosti,
- dobré riadiace a organizačné schopnosti,
- obchodnícky duch, vyjednávanie pri cenách.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov