Pridať inzerát

Obchodný zástupca - Predajca D2D (Poprad)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad, okres Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 4 000 EUR/mesiacMzda závisí od výkonu, v závislosti od predaných služieb.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?
- aktívny predajný rozhovor s potenciálnymi zákazníkmi
- stretnutia so zákazníkmi podľa pridelenej databázy
- uzatváranie zmlúv a poskytnutie podpory zákazníkom
- dojednávanie predaja koncových zariadení a ich príslušenstva

- flexibilná pracovná doba ( medzi 9:00-19:00)
- možnosť vo vysokej miere ovplyvniť svoj príjem
- nadobúdanie komunikačných a predajných zručností
- ukážeme Ti cestu, ako sa stať najlepším predajcom
- mladý a aktívny kolektív
- pred nástupom možnosť ukážkového dňa
- priateľský kolektív, príjemná pracovná atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti telekomunikačných služieb hľadáme nových kolegov na pozíciu Predajcu D2D. Ak sa nebojíš komunikovať a máš rád výzvy, tak toto je ponuka ako stvorená pre Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a priateľskosť
- vysoká prozákaznícka orientácia
- vytrvalosť
- podmienkou je práca na živnosť (zamestnávateľ poskytne v prípade potreby podporu s vybavením živnosti)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov