Pridať inzerát

Elektromechanik

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práce podľa technickej dokumentácie,
- podieľanie sa pri nastavovaní strojov a zariadení,
- podieľanie sa pri poruche a oprave na strojoch a zariadeniach,
- tvorba návrhov opatrení pri poruchách,
- mechanická údržba strojov, prístrojov a zariadení.

- príspevky do sociálneho fondu,
- stravovanie zabezpečené s doplatkom len 0,30 Euro,
- 100% príplatok za prácu vo sviatok + 2,50 Euro príplatok za každú odpracovanú hodinu,
- doprava smer zo smeru Handlová zabezpečená.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- držiteľ elektrotechnickej vyhlášky § 21,
- samostatnosť,
- precíznosť a zručnosť.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov