Pridať inzerát

HSE špecialista - technik pre BOZP, PO a životné prostredie

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Je plne zodpovedný za chod závodu v súlade s legislatívou BOZP, PO a životného prostredia (ŽP).
• Implementuje, dodržiava a kontroluje dodržiavanie zásad, zákonov a pravidiel BOZP, PO a ŽP.
• Monitoruje legislatívne zmeny a je zodpovedný za ich zavádzanie.
• Pre nové stroje a zariadenia: overuje, či stroj alebo zariadenie spĺňa legislatívne požiadavky BOZP a PO, schvaľuje užívanie zariadenia z hľadiska BOZP a PO, overuje ich bezpečné používanie a definuje Ochranné Pracovné Pomôcky potrebné pri ich používaní.
• Je zodpovedný za zabezpečenie všetkých potrebných povolení a súhlasov štátnej správy z hľadiska BOZP, PO a ŽP potrebných na prevádzku .
• Vykonáva školenia pre nových ako aj ostatných zamestnancov.
• Vedie agendu lekárskych zdravotných prehliadok zamestnancov.
• Zavádza a realizuje audit BOZP, PO a ŽP: overuje stroje a zariadenia a znalosť / správanie sa ľudí.
• Analyzuje všetky udalosti týkajúce sa BOZP, PO a ŽP, predovšetkým pomáha zistiť ich príčiny a robí nápravné opatrenia.

• pružný pracovný čas
• 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
• Home office (10 dní/mesačne)
• dochádzkový bonus
• vernostný bonus
• MultiSport karta
• možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
• odborné školenia

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnosti. Prevádzkovateľom, t.j. spoločnosťou, ktorá spracúva Vaše osobné údaje sú spoloční prevádzkovatelia v zmysle článku 26 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len „Nariadenie GDPR“).
Hlavným prevádzkovateľom, je spoločnosť Manuvia, a. s., so sídlom: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, Slovenská republika, IČO: 44 400 926.
Vedľajšími prevádzkovateľmi sú ostatné aktívne spoločnosti, ktoré sú súčasťou skupiny Manuvia (t.j. spoločnosti, ktoré spoločnosť Manuvia, a. s. vlastní a ovláda).
Prevádzkovateľ v zmysle Nariadenia GDPR nie je povinný vymenovať zodpovednú osobu.
Úlohy obdobné funkcii zodpovednej osoby vykonáva v skupine Manuvia, právne oddelenie spoločnosti Manuvia, a. s., Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, Slovenská republika. Právne oddelenie spoločnosti Manuvia, a. s. môžete kontaktovať písomne, a to buď formou listovej zásielky odoslanej na adresu: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, s tým, že uvediete, že zásielka je určená pre Zodpovednú osobu alebo formou e-mailovej správy adresovanej na e-mailovú adresu: [email protected]
Aktuálne kontaktné údaje nájdete vždy na internetovej stránke https://manuvia.sk/ochrana-osobnych-udajov/ v sekcii pre uchádzačov o zamestnanie.
Účely spracúvania, na ktoré sú osobné údaje určené: Vyhľadávanie a ponúkanie rôznych pracovných pozícií pre dotknutú osobu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, Environment, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Znalosť legislatívy v oblasti BOZP, PO a environmentálneho manažérstva
• Znalosť a prax v uplatňovaní ISO 14001 a ISO 45001
• Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
• Prax v odbore min. 3 roky - bezpečnostný technik v automotive sektore výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov