Pridať inzerát

Senior Procesný inžinier

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta. Po skúšobnej dobe motivačná zložka mzdy do výšky 8,5% z hrubej mesačnej mzdy.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavádzanie nových projektov a procesov,
- vytvorenie časových plánov,
- torba a aktualizácia layoutov,
- overovanie efektívnosti zavedených technológii,
- zlepšovanie produktivity, efektívnosti zavedených technológii,
- zlepšovanie produktivity, efektívnosti a ergonómie pracovného postupu, pracoviska a strojného zariadenia vy výrobe,
- pravidelný reporting a spolupráca pri analýze chybovosti výrobkov,

- práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
- motivačný bonus po skúšobnej dobe
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobnostného a profesného rastu
- podpora vzdelávania
- príspevok na dopravu do zamestnania
- eventy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti v automotive veľkou výhodou
- zodpovednosť
- časová flexibilita, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- znalosť AJ
- veľmi dobrá znalosť práce na PC
- iniciatívny prístup k práci
- analytické myslenie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov