Lozorno : pracovná príležitosť pre vás! Pracuj ako operátor/ka výroby

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 772 EUR/mesiacZákladná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) - 823€/ mesiac brutto Výkonnostná prémia až do 190Eur Dochádzková prémia až do 130Eur Príplatky podľa platného zákonníka práce
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nakladanie a vykladanie predpripravených komponentov hlavne predný a zadný nárazník na nosné vozíky, zásobovanie linky, balenie nárazníkov
• Vizuálna kontrola laku
• Leštenie nárazníkov
• Vychystávanie dielov na montáž

Zmenový plán 3-zmenka 8hod zmeny
Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00-22:00) Nočná (22:00-06:00)
Možnosť ubytovania ZADARMO
Poskytovaná teplá strava v závodnej jedálni cena jedla je 3,83€ zamestnancovi sa za jedno menu zráža zo mzdy len 0,80€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť , vďaka 31 000 člennému tímu v 26 krajinách sveta, dosiahla v roku 2020 tržby vo výške 7,7 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo výrobe

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúca prax z výroby, výrobnej linky, práca v takte aspoň 2 roky

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov