Pridať inzerát

Elektromechanik - mechanická a elektrická údržba

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti kandidáta. Náborový príspevok 500 € (po 6 odpracovaných mesiacoch)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie elektrickej a mechanickej preventívnej údržby a opráv strojov - lisy, CNC, sústruhy, valcovačky a iné drobné elektrotechnické a mechanické opravy.
Objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi.
Údržba budov a priestorov

- stabilné pracovné miesto
- príspevok na DDP
- stravovanie
- príspevky zo soc.fondu
- možnosť vzdelávania
- mesačné prémie 15%
- letná a zimná prémia (13. a 14. plat)
- prípolatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 € / hod.)
- každoročné prehodnocovanie platu
- REKONDIČNÝ POBYT na 7 dní v kúpeľoch zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba upínadiel, strojných skrutiek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore: technické, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti min. 3 roky

- min. § 22 (platný)
- skúsenosti s preventívnou a plánovanou elektro údržbou výrobných strojov a zariadení
- skúsenosti s mechanickou údržbou strojných zariadení
- vzťah k manuálnej práci
- ochota pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Horníková
E-mail: poslať životopis