Pridať inzerát

Inžinier kvality s aktívnou angličtinou

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a implementácia zásad a postupov správy dokumentov a podpora efektívneho fungovania systému a správy dokumentov (vytváranie dokumentov, schvaľovanie, kontrola, archivácia a likvidácia)
- zabezpečenie a dohľad nad systémom riadenia metrológie a udržiavanie systému v súlade s ISO normami a internými postupmi
- dohliadanie na proces internej kontroly metrologických zariadení
- vedenie a zavádzanie postupov interného auditu a tvorba správ o dodržiavaní noriem a interných postupov
- dohľad nad procesom interných a externých auditov, plánovanie a koordinácia auditov a zabezpečenie riešenia nedostatkov
- príprava správ pre zasadnutie vedenia kvality
- spolupráca pri určovaní KPI pre rôzne procesy, sledovanie trendov a podporovanie neustáleho zlepšovania procesov
- spolupráca pri vytváraní a monitorovaní procesov v rámci organizácie

- 2 dni voľna nad rámec zákona
- motivujúce platové ohodnotenie
- ročný bonus
- 13. plat (50% je garantovaný)
- finančné odmeny - za senioritu, odporúčanie kandidáta
- príspevok do 3. piliera
- v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky nad rámec zákona
- školenia a vzdelávanie na pracovisku
- teambuildingy a spoločenské aktivity
- multisport karta
- možnosť služobných ciest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre významnú spoločnosť v ekologickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- min. 3 roky praxe v oblasti kvality - PODMIENKA
- aktívna znalosť anglického jazyka (C1) - PODMIENKA
- pokročilá znalosť MS Office
- znalosť 8D reportov - pokročilý
- metrológia, MSA - pokročilý
- pokročilá znalosť nástrojov kvality
- ISO9001, ISO14001, OHSAS 8001
- základy štatistiky
- samostatnosť, analytické myslenie a dobré komunikačné zručnosti
- spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme a flexibilitu

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov