Pridať inzerát

Operátor/ka strojov na 2 zmeny - Vráble

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 - 1 220 EUR/mesiacZákladná mzda 840 Eur + príplatky. Priemerná mesačná mzda 1220 Eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práce na strojoch vo výrobe súvisiace s výrobou protipožiarnych klapiek a odvádzačov dymu
* práca vhodná pre mužov aj ženy
* 12 hod pracovné zmeny s nasledovným pracovným kalendárom :
- štvrtok,piatok, sobota -12 hod denná zmena (06:00 hod - 18:00 hod )
- nedeľa - voľno
- pondelok,utorok streda- 12 hod nočná zmena (18:00 hod - 06:00 hod)
- po odpracovaní uvedeného týždňa má zamestnanec 1 týždeň voľno (t. j. voľno od štvrtka do stredy)

*Zamestnanec pracuje každý druhý týždeň
*pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)

- 12-hodinové zmeny
- práca na trvalý pracovný pomer
- zaujímavý sociálny systém príspevok na športové a kultúrno- spoločenské aktivity,
- príspevok na dopravu
- bonusový systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa orientuje na produkciu výrobkov protipožiarnej ochrany, t. j. protipožiarnych klapiek a odvádzačov dymu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Paliková
E-mail: poslať životopis