Pridať inzerát

Manažér výroby

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Černík
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiaczávisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie ľudí vo výrobe
- práca a komunikácia s výrobnými pracovníkmi
- motivovanie pracovníkov
- schopnosť viesť ich
- plánovanie kapacít výroby
- tvorba výrobného plánu

- práca v slovenskej, dynamicky sa rozvíjajúcej strojárskej spoločnosti
- jednozmenná prevádzka
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie rodinného typu
- slovenský kolektív
- ročné odmeny
- každoročné prehodnocovanie platu
- rôzne firemné akcie
- práca na zaujímavých projektoch

Pracovná doba od 6.00 - 14.30

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
strojárska oblasť

- schopnosť viesť ľudí
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- schopnosť získať si autoritu svojich podriadených
- spravodlivé jednanie s ľuďmi
- skúsenosti s riadením a plánovaním výroby
- aktivita pri riešení úloh
- konštruktívny prístup
- vodičský preukaz sk. B
- znalosť strojárskej technológie a oblasti kvality – veľká výhoda
- AJ / NJ – veľká výhoda

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov