Pridať inzerát

Podpora klientov s HOLANDSKÝM jazykom (leasing áut)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: (.)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
* telefonická a mailová podpora pre klientov regiónu (Belgicko, Holandsko, Luxembursko) - okrem reklamácií a sťažností
* poradenstvo pre vodičov automobilov (náhradné vozidlá, servisné úkony, podpora v procese nahlasovania nehôd, palivová karta, technická kontrola, výmena pneumatík a iné)
* zmanažovanie predajcu auta a nového klienta
* predlžovanie tankovacej karty a jej blokovanie
* poskytovanie technických informácií a odporúčaní

Práca po skúšobnej dobe 2 dni Homeoffice a 3 dni kancelária

Pracovný čas:
8 - 16:30 (jeden týždeň, 9:17:30 (druhý týždeň) - na striedačku, piatok práca do 16 hod

*13.plat v plnej výške mzdy
*Benefitný program Cafeteria.sk
*možnosť práce na čiastočný homeoffice
*Team Buildingy, Deň Rodiny, Vianočné párty, Dni zdravia a iné aktivity
*Multisport karta
*Calio Carta kredity v hodnote 5€ za každý odpracovaný deň
*2 sick days
*Bonus za odporučenie nového kolegu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Na pozíciu hľadáme viacerých ľudí, aj absolventov aj skúsených - dôležitá je motivácia pre daný segment auto-moto :)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Holandský jazyk level C1 (ústna aj písomná forma)
*Microsoft Outlook -pokročilý
*Microsoft Word - pokročilý
*Business korešpondencia - pokročilý
*silná orientácia na zákazníka, výborné komunikačné zručnosti
*dobré analytické zručnosti, flexibilita
*ochota naďalej sa rozvíjať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov