Velinár (vedúci zmeny) v triediacom centre- nástupným plat už od 1300€

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 580 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1300 Eur, variabilná zložka do výšky 130 Eur, príplatok hlučné prostredie 0,72 Eur/hod, príplatok za nočnú 1,79 Eur/hod., príplatok za nadčas 35%, príspevok na DDS a i.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca sa vykonáva v Kočovciach pri Novom Meste nad Váhom

Úlohou pracovníka je:
- Plánuje, organizuje a kontroluje výrobný proces na zmene v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom;
- Zodpovedá za kvantitatívne a kvalitatívne parametre výrobného procesu prevádzky linky a za technológiu počas zmeny;
- Rieši neštandardné udalosti – chyby, vady, prestoje v TC na zmene v spolupráci s vedúcou výroby;
- Participuje na tvorbe pracovných a technologických postupov v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom a zodpovedá za ich dodržiavanie na zmene;
- Participuje na vedení, motivácii a priebežnom hodnotení podriadených pracovníkov na zmene;
- Zabezpečuje dodržiavanie BOZP na pracovisku na zmene;
- Spolupracuje s externou servisnou organizáciou– nahlasovanie porúch, organizácia a evidencia servisných zásahov;
- Vedie záznamov a prevádzkovej dokumentácie linky na zmene;
- Participuje na plánovaní a realizácii autonómnej a preventívnej údržby technológie v spolupráci s hlavným technológom;
- Vykonáva prácu stanovenú svojim nadriadeným vedúcou výroby.

- príspevok do DDS
- variabilná zložka mzdy do 10%
- rizikový príplatok 0,72 Eur/hod
- nočný príplatok 1,79 Eur/ hod
- atraktívna príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- otvorená firemná kultúra

Poprosím o zasielanie životopisov na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

recyklácia plastových a kovových plechoviek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je prax ako servisný pracovník, opravár, elektromechanik a pod.

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie
- výhodou je §21 alebo §22 (nie podmienkou)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov