Pridať inzerát

Lakovník - Nové Zámky (m/ž)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky, Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Priemerný mesačný plat 1030 € brutto (základná zložka mzdy + 20 % prémie zo základu + ďalšie príplatky)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lakovník zodpovedá za prípravu a kontrolu parametrov farieb používaných v procese lakovania
- príprava výrobku - obrúsenie , vyčistenie
- základný a vrchný náter farbou
- práca na 2 zmeny ( Ranná 6:00 - 14:30 , Poobedná 14:30 - 22:30) Víkendy - VOĽNÉ

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou dvíhacích a manipulačných zariadení
a strojov na obrábanie kovov.

-13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- strava bez doplácania
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- pracovný odev

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať aj v noci
- zodpovednosť , spoľahlivosť
- precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie
- prax v odbore lakovník, maliar natierač (výhodou)

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov