Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení
- Vykonávanie elektrických a mechanických opráv na výrobných strojoch a zariadeniach
- Monitorovanie a odstraňovanie porúch
- Práca v 4-zmennej (nepretržitej) prevádzke

• po skúšobnej dobe nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily
• odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese
• príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
• finančná odmena za odpracované roky
• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
• každoročné mzdové prehodnotenie
• možnosť odborného, kariérneho rastu
• organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky zadefinované naším klientom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

na obdobnej pozícii

- Vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd
- § 22, prípadne § 21 podľa elektrotechnickej vyhlášky
- Vyhláška č. 718/2002, § 23 nad 1000 V – výhodou
- Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie - výhodou
- Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky
- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- Základná znalosť práce s PC(Excel)
- Precíznosť a organizovanosť
- Proaktivita, samostatnosť a flexibilita
- Ochota a záujem učiť sa nové veci
- Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Lorenčíková
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis