Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec, Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ('',)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení
- Vykonávanie elektrických a mechanických opráv na výrobných strojoch a zariadeniach
- Monitorovanie a odstraňovanie porúch
- Práca v 4-zmennej (nepretržitej) prevádzke

• po skúšobnej dobe nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily
• odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese
• príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
• finančná odmena za odpracované roky
• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
• každoročné mzdové prehodnotenie
• možnosť odborného, kariérneho rastu
• organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

- Vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd
- § 22, prípadne § 21 podľa elektrotechnickej vyhlášky
- Vyhláška č. 718/2002, § 23 nad 1000 V – výhodou
- Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie - výhodou
- Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky
- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- Základná znalosť práce s PC(Excel)
- Precíznosť a organizovanosť
- Proaktivita, samostatnosť a flexibilita
- Ochota a záujem učiť sa nové veci
- Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov