Нова пропозиція роботи- оператор виробнитства - звоніть 0910448728

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacБазовий тариф на заробітну плату брутто від 739 євро Доплата 0-64 € брутто Законодавчі надбавки (ніч 1,43 € / годину, понаднормові роботи 25%, відпустка 100%) Транспортна надбавка

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Нова пропозиція для кваліфікованих кандидатів, не зволікайте!
Місце роботи Кхнець!
-обслуговування напів- та повністю автоматизованих машин
-праця стоячи
- візуальний контроль
-виробництво GPS навігації, бортових комп'ютерів, дроселів
- робота по 12 годин

- надбавка за відвідування
- Транспорт надається з: Великі Тракани - Черна-над-Тісою - Бел - Добра - Краловський Хлмець - Сомотор - Стреда над Бодрогом - Вініцки - Борша - Словенське Нове Место - Лугиня - Міхаляни - Кехнець
- робота в заможному підприемстві

Informácie o výberovom konaní

звоніть 0910448728

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Автомобільна промисловість, виробництво транспортних засобів

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

вимоги до співробітників
Посада підходить для кандидатів з освітою
середньої школи
післядипломна / вища професійна освіта
Передумови та навички особистості
- ручна майстерність
- досвід виробництва переважно
-готовність працювати по 12 годин

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov