Pridať inzerát

Skladník s preukazom na VZV - Pezinok

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok, Pezinok
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem materiálu do skladu a výdaj materiálu do výroby
- balenie výrobkov
- príjem finálnych výrobkov z produkcie do skladu
- pravidelná inventarizácia skladových zásob
- udržiavanie poriadku v sklade
- práca so scannerom a PC

- práca v malom priateľskom kolektíve v čistom prostredí
- vianočná večera, vianočné odmeny, firemné výlety
- ovocie, pitný režim, stravné vo zvýšenej hodnote
- flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta, dynamicky rastúcu obchodnú, výrobnú a montážnu spoločnosť, zaoberajúcu sa obstarávaním a výrobou elektronických súčiastok, plastových a kovových dielov, hľadáme zamestnancov na pozíciu Skladník s preukazom na VZV do Pezinka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- skúsenosti s jazdou na VZV PODMIENKOU (preukaz nemusí byť platný, vieme ho obnoviť)
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť, samostatnosť a ochota učiť sa

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov