Pridať inzerát

Skladník

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac(mesačný bonus okolo 200 € + zákonné príplatky)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulácia s hotovými výrobkami, príjem hotových výrobkov z výroby a ich
uskladnenie na presne určené skladové miesto,
• zaskladnenie a vyskladnenie výrobkov v rámci informačného systému,
• kontrola presného označenia tovaru na etiketách pred nakládkou,
• príprava nakládok na expedíciu výrobkov zákazníkovi, v prípade potreby
rozbalenie štandardného balenia výrobkov a opätovné zabalenie presne
objednaného počtu výrobkov,
• naloženie tovaru do rozvozových vozidiel, čo najefektívnejšie využitie
nákladného priestoru vozidla,
• inventarizácia stavu zásob tovaru na sklade,
• prekládka tovaru,
• iné úlohy v súvislosti so skladovým hospodárstvom podľa pokynu
nadriadeného,
• práca na 3 zmeny

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• mesačné bonusy
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 4,20 Eur

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta (spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny), výrobcu kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne, hľadáme zamestnanca na pozíciu Skladníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity v odbore obchod, logistika, skladové hospodárstvo
- základná znalosť skladového hospodárstva
- vodičský preukaz sk. B
- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- vodič VZV
- skúsenosť s prácou na VZV Retrak - výhodou
- viazačský preukaz výhodou
- práca so skenerom
- zodpovednosť a zmysel pre presnosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov