Operátor výroby - práca pri obsluhe potravinárskych strojov + výrobe voňavých výrobkov Kostolné Kračany s dopravou z okolia

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacmin. 850 - 1150 EUR btto / dochádzkový bonus 150 EUR /mes + pozičný bonus: 150 EUIR/mes. + všetky príplatky podľa Zákonníka práce /
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe výrobkov
- pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky
- obsluha potravinárskych strojov a zariadení
- 3 zmenná prevádzka - víkendy voľne

- možnosť kariérneho rastu v rámci firemnej skupiny
- stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
- zabezpečená doprava do a zo zamestnania
- pravidelný prídel produktov
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
- veľkonočný a vianočný benefit

- priemerný mesačný plat: min. 850 - 1150 € btto
- dochádzkový bonus: 150 € /mes
- pozičný bonus: 150 €/mes
- všetky príplatky podľa Zákonníka práce

+ Doprava je zabezpečená zo smerov - Šamorín, Galanta, Komárno,
Kolárovo, DS, Trstice, Ohrady, Čičov a iné + okolie do 30 km

Informácie o výberovom konaní

ak ťa ponuka zaujala kontaktuj nás :

0911 82 82 06
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť patrí k svetovým lídrom v pekárenskom priemysle a je kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe - pod značkou 7DAYS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

dochvíľnosť
pracovitosť
chuť sa učiť nové veci
chuť pracovať v 3 zmennej prevádzke
CV - nutné

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Veliká
Tel.: +421 911 828 206
E-mail: poslať životopis