Pridať inzerát

Pracuj ako montážny pracovník v Poprade mzda až 1010€.

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,02 EUR/hod.5,02€ / hod. btt + po skušobnej dobe 5,26€ / hod btt + dochádzkový bonus 60€ a výkonnostný bonus do 14%
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce vo výrobe, napr. elektro zapojenie
- montáž držiakov
- balenie na baliacej linke
- montáž rozvádzacích skríň
- obsluha zariadenie skúšky tesnosti a ich správne vyhodnotenie.
- montážne, manipulačné práce prevažne ručného charakteru
- obsluha stojov a zariadení
- čistenie a balenie výrobkov
- manipulácia s bremenami, triedenie, ukladanie, nosenie, balenie,
čistenie, počítanie
- vykonávanie kontrol kvality procesu a produktu vizuálne, s
jednoduchými kalibrami

- základná mzda 5,02€ / hod btt
- po skušobnej dobe 5,26€/ hod btt
- možnosť zárobku s príplatkami až do 1010€
- vianočný a dovolenkový plat
- príspevok na závodné stravovanie
- príspevok na dopravu podľa počtu km
- dochádzkový bonus 60€
- výkonnostný bonus do 14% z btt mzdy
- práca v 3 zmennej prevádzke / 8 hod. zmeny

Ak vás ponuka zaujala neváhajte a volajte 0911 828 207 alebo pošlite životopis na emial: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je výrobca elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. Patrí medzi medzinárodne zameraný koncern a radí sa celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť pracovať v 3 zmennej
prevádzke
- manuálna zručnosť
- veľkou výhodou - osvedčenie § 21
elektrotechnik a pájkarsky preukaz

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov