Pracovná príležitosť so zvozom zo smeru Šamorín, Sládkovičovo, Galanta, Komárno, Kolárovo, Dun. Lužná, Gabčíkovo, V. Meder! Mzda až 1150 €!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 150 EUR/mesiac• dochádzkový bonus: 150 EUR /mes. • pozičný bonus: 150 EUIR/mes. • všetky príplatky podľa Zákonníka práce
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky
• obsluha potravinárskych strojov a zariadení
• trojzmenná prevádzka (víkendy voľné)

• možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istota dlhodobého zamestnania
• stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
• pravidelný prídel produktov
• zamestnanie v čistom a modernom prostredí
• veľkonočný a vianočný benefit
• zabezpečená doprava do a zo zamestnania zo smerov - Šamorín, Sládkovičovo, Galanta, Komárno, Kolárovo, Dunajská Lužná, Gabčíkovo, Veľký Meder a okolie.

- doprava je zabezpečená zo smerov-Šamorín, Sládkovičovo, Galanta, Komárno, Kolárovo, Dunajská Lužná, Gabčíkovo, Veľký Meder a okolie.
- strava zabezpečená,
- Krátky pohovor, bez testov, CV podmienkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient je jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske zameranie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov