Operátor výroby v Strečne s dopravou z Martina a Turčianskych Teplíc! Neváhajte nás kontaktovať!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 - 1 000 EUR/mesiacMzda 855€ brutto + 35€ dochádzkový bonus + 0-90 € výkonnostný bonus: zabezpečená strava na rannej a poobednej smene, stravný lístok za nočnú smenu, sviatky a víkendy. Príplatky za nočnú 1,34€/ hodinu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na montážnych a zváracích linkách.
Čistenie výrobných liniek.
Kontrola vyrábaných dielov pred spustením ďalšieho procesu a po skončení aktuálneho procesu - self inspection.
Dodržiavanie pokynov nadriadenej osoby.

35€ dochádzkový bonus + 0-90 0€ výkonnostný bonusBonus: zabezpečená strava na rannej a poobednej smene, stravný lístok za nočnú smenu, sviatky a víkendy.
Príplatky za nočnú 1,34€/ hodinu

Doprava z Turčianskych Teplíc a z Martina je zabezpečená ZDARMA.
Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu.

Záujemcov prosíme zasielať životopisy na [email protected] alebo telefonicky 0911828204

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba a predaj náhradných dielov a automobilových častí, strojov a častí strojov, elektrických a elektronických produktov, materiálov na výrobu železných konštrukcií a častí obrábacích strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- spoľahlivosť
- manuálnu zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis